Planuojate išvykti pasisvečiuoti į kitą šalį? O gal persikraustote ir išvykstate visam laikui? O ką daryti, jei namuose turite augintinių, kurie irgi turi keliauti drauge? Gyvūnų pervežimas – paslauga, kurios būtinai reikia esant analogiškai situacijai. Tiesa, gyvūnų pervežimo paslaugą teikia toli gražu ne kiekviena transportavimo įmonė. Tad jei reikalingas gyvūnų gabenimas, užsukote būtent ten, kur reikia. Saugiai ir patogiai perkraustysime Jūsų augintinį į kitą šalį Europoje.

Paslaugą teikiame keliose Europos šalyse. Tai yra: Ispanija, Prancūzija, Vokietija ir Airija. Veiklos orientavimas į kelias šalis leidžia užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir veikti kryptingai.

Mikro autobusu pervežame visus naminius gyvūnus: katinus, šunis, žiurkėnus, jūsų kiaulytes, triušiukus, papūgas ar kitus paukščius ir kt.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Gyvūnų pervežimas nėra kiekvieno vežėjo paslaugų sąraše, todėl tai laikome savo pranašumu. Paslauga išskirtinė tuo, jog yra nemažas pluoštas veterinarinių reikalavimų, taikomų gyvūnų pervežimui, negana to, kiekvienoje šalyje tie reikalavimai nėra vienodi, todėl žinių bagažas turi būti didelis. Užtikriname, jog pasirinkę savo veiklai kelias Europos šalis (konkrečiai – Vokietiją, Ispaniją, Airiją ir Prancūziją), įsigilinome į jose taikomus reikalavimus gyvūnų gabenimui, todėl garantuojame, kad kelionėje nekils netikėtų nesklandumų ar neplanuotų išlaidų.

Mūsų komandoje – tik solidžią patirtį ir daug žinių sukaupę vairuotojai, užtikrinsiantys sklandžią kelionę Jūsų augintiniui. Praktika ir nuolatinis tobulėjimas lėmė, jog puikiai žinome visas su gyvūnų gabenimu susijusias taisykles skirtingose šalyse, per kurias keliaujama, taip pat tai, jog galime klientams pasiūlyti geriausius sprendimus. Maršrutui renkamės tiks geriausius kelius ir taip išvengiame nemokamuose, prastos būklės keliuose tykančių pavojų, pavyzdžiui, didelių duobių.

Gyvūnų pervežimas vykdomas tik tvarkingu, nauju mikro autobusu. Transporto priemonė – itin reikšmingas elementas visos kelionės koncepcijoje, tad skiriame labai daug dėmesio mikroautobusų techninei pusei, kad į kelią išriedėtų idealios būklės. Jūsų augintinis keliaus patogiai ir saugiai.

Gyvūnų gabenimas vykdomas vadovaujantis principu nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad klientams suteikiamas maksimalus patogumas ir efektyviai taupomas jų laikas. Paimame krovinį iš sutartos vietos ir pristatome gavėjui į rankas. Tad Jūsų augintinis visos kelionės metu bus tik patikimose mūsų rankose.

Ne paslaptis, kad daugelis esame jautrūs kainai, todėl mūsų paslaugos – itin gera kaina, kad kiekvienas, kuriam aktualus gyvūnų pervežimas, galėtų šia paslauga pasinaudoti. Gyvūnų gabenimo kaina yra individuali kiekvienu atveju ir ji paprastai priklauso nuo narvo dydžio, t. y. kiek gyvūnas užima vietos transporte, taip pat įtakos kainai turi gyvūno priežiūros sudėtingumas kelionės metu ir žinoma, atstumas, kurį nuvažiuojame.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Gyvūnų pervežimas bus sklandus, jei gyvūnų šeimininkai prisidės prie transportavimo proceso. Kaip? Užtikrindami visa, ko reikia jų augintiniui, kelionės metu, pavyzdžiui, maistą, gėrimus. Narvus gyvūnams pervežti turime mes. Taip pat pridėkite ir priemones, reikalingas Jūsų gyvūnų vedžiojimui.

Itin svarbus aspektas – gabenti perduoti gyvūnai turi būti sveiki, paskiepyti nuo pasiutligės. Tai būtina atlikti likus maždaug mėnesiui iki kelionės, kadangi praėjus mėnesiui po vakcinos reikia padaryti kraujo tyrimą.

Gyvūno šeimininkai privalo pateikti veterinaro išduotą dokumentą, jog gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki numatytos vietos. Negana to, visi gabenti perduoti gyvūnai privalo turėti dokumentus ir turi būti identifikuoti.

Sutartu laiku atvykus į gyvūno atidavimo vietą gavėjas turėtų mūsų laukti. Kitu atveju pakartotinis atvykimas apmokestinamas papildomai.

Svarbu: prieš kelionę veterinaras turi duoti Jūsų gyvūnui vaistų nuo helmintų ir tai pažymėti augintinio pase.

Gyvūnų pervežimas su „SGP pervežimai“ – tik techniškai tvarkingais, naujais ir prižiūrimais mikroautobusais, vairuojant profesionaliems vairuotojams, visada patikimai ir operatyviai. Airija, Ispanija, Vokietija, Prancūzija – šalys, į kurias Jūsų gyvūnus nuvešime geriausia kaina ir saugiai.

Mūsų patirtis rodo, jog šeimininkams kyla daug klausimų ir nerimo, planuojant augintinio pervežimą. Jei dėl ko nors nerimaujate, nežinote, kaip vyksta pervežimas, kaip jam pasiruošti ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mūsų komandą – mielai padėsime ir atsakysime į visus iškilusius klausimus, kad gyvūnų pervežimas būtų ramus ir streso nekeliantis procesas nei gyvūnams, nei jų šeimininkams.