Jei kraustotės į Vokietiją ar vykstate čia pasisvečiuoti ilgesniam laikui, negalite palikti savo augintinio namuose. Jei aktualus gyvūnų pervežimas į Vokietiją, pasitikėkite mūsų komanda.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Gyvūnų pervežimas iš Lietuvos į Vokietiją yra labai dažnai teikiamų mūsų paslaugų sąraše. Ilgametė patirtis tarptautinių pervežimų rinkoje, specializavimasis gyvūnų pervežimo srityje leidžia Jums siūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Jūsų augintinis bus saugus ir prižiūrėtas.

Gyvūnų pervežimas į Vokietiją – vadovaujantis principu nuo durų iki durų. Toks paslaugos teikimo būdas labai patogus siuntėjams ir gavėjams, suteikia progą taupyti brangų laiką.

Gyvūnų pervežimas iš Lietuvos į Vokietiją trunka apie 3–4 paras. Labai atsakingai rūpinamės mikroautobusais, kuriais vežame gyvūnus, tad gabenimas bus saugus Jūsų augintiniams.


Gyvūnų pervežimas iš Vokietijos

Gyvūnų gabenimas vykdomas ir iš Vokietijos. Paslaugos kaina ir sąlygos nekinta. Tad jei iš Vokietijos norite vežti katę, šunį, triušį, jūrų kiaulytę ar kitą naminį gyvūnėlį, susisiekite su mumis.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Planuodami savo augintinio kelionę į Vokietiją turite žinoti, kad:

  • drauge su augintiniu turite mums įduoti ir visus jam kelionėje būtinus daiktus;
  • gyvūnas turi būti paskiepytas nuo pasiutligės;
  • gyvūnas privalo turėti dokumentus ir būti visiškai sveikas;
  • prieš kelionę gyvūnui turi būti duoti vaistai nuo helmintų.

Gyvūnų pervežimas į Vokietiją arba iš Vokietijos su „SGP pervežimai“ – tik naujais ir gyvūnams gabenti pritaikytais mikroautobusais, labai gera kaina, patikimai, saugiai ir operatyviai.