Šiandieninės galimybės leidžia iš vienos šalies į kitą, net didžiausius atstumus, gabenti kokius tik norite daiktus: baldus, buitinę techniką, smulkias siuntas, net transporto priemones! Motociklų pervežimas Europoje – populiari paslauga. Jei užsienyje įsigijote motociklą ir svarstote, kaip operatyviai ir gera kainą jį pargabenti į kitą norimą šalį, siūlome savo pagalbą – pasirūpinsime, kad Jūsų motociklas reikiamą vietą pasiektų operatyviai, saugiai ir patrauklia kaina. Garantuojame, kad motociklo transportavimas nuo pradžios iki pat pabaigos bus sklandus ir be rūpesčių.

Orientuojamės į veiklą keliose Europos šalyse, tad dirbame tikslingai ir puikiai išmanome tų šalių rinką, kelių eismo taisykles, galiojančius teisės aktus. Motociklų gabenimas vykdomas iš Ispanijos, iš Prancūzijos, iš Vokietijos, iš Lenkijos bei iš Airijos.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Mūsų komandos teikiamos profesionalios paslaugos grindžiamos patikimumo, kokybės ir saugumo principais. Itin daug dėmesio skiriame savo transporto priemonėms – siekiame, kad į kelią jos visada išriedėtų tik nepriekaištingos techninės būklės. Motociklų pervežimas vykdomas tik geriausiais keliais, siekiant išvengti prastuose keliuose tykančių pavojų, galinčių sukliudyti sklandžiai kelionei.

Nuo durų iki durų – tai principas, kuriuo vadovaujantis vykdomas motociklų gabenimas Europoje. Toks pervežimas leidžia maksimaliai taupyti klientų laiką ir suteikti daugiausia patogumo.

Motociklo transportavimas trunka 3–4 paras, pradedant skaičiuoti nuo krovinio paėmimo dienos. Puikiai gebame derinti operatyvumą ir saugumą.

Motociklų pervežimas kelių transportu su „SGP pervežimai“ – tik techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis, vairuojant atsakingiems ir ilgametę patirtį turintiems vairuotojams, itin gera kaina, operatyviai, patikimai ir saugiai.