Dalinių krovinių gabenimas yra puikus būdas klientams sutaupyti. Kaip? Dalinis krovinys yra toks krovinys, kuris neužima visos transporto priemonėje kroviniams skirtos erdvės. Taip susidaro galimybė viena transporto priemone gabenti kelių klientų krovinius, o patiems klientams už vežimo paslaugą mokėti mažiau.

Kai vykdomas dalinių krovinių gabenimas, tai klientas neužsako visos erdvės transporto priemonėje, o dalijasi ja su kitu klientu ar net keliais klientais. Jūsų krovinys patenka į dalinių krovinių kategoriją? Tuomet siūlome savo paslaugas ir užtikriname, kad krovinys bus patikimose rankose bei sėkmingai pasieks kelionės tikslą!


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Dalinių krovinių gabenimas Europoje vykdomas tose šalyse, į kurias orientuota mūsų veikla. Toks pasirinkimas leidžia dirbti tikslingiau ir krovinius pristatyti sparčiau. Mūsų įmonė vykdo dalinių krovinių gabenimą į Vokietiją ir iš Vokietijos, į Prancūziją ir iš Prancūzijos, į Ispaniją ir iš Ispanijos bei į Airiją ir iš Airijos.

Dalinių krovinių gabenimas vykdomas tik naujais, techniškai tvarkingais mikroautobusais. Transporto priemones prižiūrime itin preciziškai. Taip pat dalinių krovinių gabenimas patikimas profesionaliems, atsakingiems vairuotojams, kurie sudaro mūsų komandą. Patirtis kelionėse tarptautiniais maršrutais, žinios ir atsidavimas darbui leidžia pasiekti geriausius rezultatus ir užtikrinti aukštos kokybės paslaugas.

Dalinių krovinių pervežimas Europoje – nuo durų iki durų. Toks principas sudaro galimybę taupyti klientų laiką, optimizuoti gabenimo procesą ir užtikrinti, kad siuntinys nepasimes.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Dalinių krovinių gabenimas bus sklandus, jei prie šio proceso prisidės ir klientas. Pirmiausia, Jūsų atsakomybė – tinkamai ir vadovaujantis taisyklėmis supakuoti savo krovinį. Kitas aspektas – būtina labai tiksliai užrašyti siuntėjo ir gavėjo adresą.

Atsiėmimo vietoje sutartu laiku turi būti gavėjas. Papildomas krovinio atvežimas bus apmokestinamas.

Įsitikinkite, kad nesiunčiate draudžiamų siųsti daiktų. Į šį sąrašą patenka vertingi daiktai, ginklai, sprogiosios, degiosios ir kitos pavojingos medžiagos, alkoholis, tabakas ir jo gaminiai, narkotinės medžiagos, itin sparčiai gendantys maisto produktai ir kt. Jei abejojate, visada galite susisiekti su mumis – atsakysime į rūpimus klausimus.

Dalinių krovinių pervežimas Europoje su „SGP pervežimai“ – profesionalios gabenimo paslaugos naujais, techniškai tvarkingais mikroautobusais, su atsakingu vairuotoju, geriausia kaina, patikimai ir saugiai.