Smulkių krovinių pervežimas pelnytai gali būti priskirtas paklausiausioms paslaugoms. Smulkiais yra laikomi nedidelių gabaritų kroviniai, kurie neužima visos kroviniams transporto priemonėje skirtos erdvės. Mažų krovinių į transporto priemonę paprastai galima sutalpinti daug. Dalydamiesi šią erdvę su kitais klientai tik laimi.

Aktualus smulkių krovinių gabenimas? Ilgai nedvejokite ir susisiekite su mumis – užtikriname, kad Jūsų krovinys bus patikimose rankose ir gavėją pasieks operatyviai ir saugiai.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Sparčiai, bet saugiai – tai mūsų veiklos principai, suteikiantys pagrindą klientams mumis pasitikėti. Smulkių krovinių gabenimas trunka apie 3–4 paras, pradedant skaičiuoti nuo paėmimo dienos. Smulkių krovinių pervežimas vykdomas vadovaujantis principu nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad nedidelių gabaritų krovinys paimamas iš kliento nurodytos paėmimo vietos ir pristatomas gavėjui. Toks gabenimo būdas leidžia klientui taupyti brangų laiką, o mes užtikriname, kad siunta nepasimes, nes visą laiką bus patikimose rankose.

Daug dėmesio skiriame transporto priemonėms, kadangi jos turi didelės įtakos pervežimo sklandumui. Prioritetu laikome transporto priemonių, kuriomis gabename krovinius, nepriekaištingą būklę, todėl nuolat prižiūrime ir rūpinamės savo mikroautobusais.

Smulkių krovinių gabenimas patrauklia kaina – tai mūsų siekis. Norime, kad pervežimo paslaugos būtų prieinamos visiems, kuriems yra reikalingos.

Mūsų stiprioji pusė – komanda, kurioje dirba tik patyrę ir atsakingi vairuotojai. Juk vairuotojas yra labai svarbus norint, kad kelionė būtų sklandi ir sėkminga.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Smulkių krovinių gabenimas Europoje bus sklandus, jei savo indėlį pridės ir klientas. Esti tam tikros atsakomybės. Pavyzdžiui, tinkamas mažų gabaritų krovinio supakavimas. Rekomenduojame laikytis tokių taisyklių:

  • naudoti tik naujas, standžias ir nepažeistas pakuotes;
  • negailėti specialios pakavimui skirtos medžiagos tuščioms dėžės ertmėms užpildyti;
  • tiksliai užrašyti siuntėjo ir gavėjo adresus.

Jei dėl netinkamos pakuotės bus apgadintas krovinio turinys ar kiti drauge keliaujantys kroviniai, atsakomybė už tai teks klientui.

Įsitikinkite, kad nesiunčiate daiktų, kurie yra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Tokiems yra priskiriami brangakmeniai, pinigai, taurieji metalai, meno kūriniai ir kiti didelės vertės daiktai, taip pat įvairios pavojingos medžiagos, alkoholis, tabakas, narkotinės medžiagos, ginklai ir kt. Negalima siųsti ir daiktų, draudžiamų įvežti į šalį, į kurią krovinys keliauja, pagal toje šalyje galiojančius teisės aktus.

Smulkių krovinių gabenimas Europoje su „SGP pervežimai“ – patikimais mikroautobusais, patrauklia kaina, sparčiai ir saugiai.