Automobilių pervežimas Europoje – labai populiari paslauga logistikos sektoriuje. Jei įsigijote automobilį svečioje šalyje ir norite jį atsigabenti namo arba patys pardavėte automobilį ir turite jį pristatyti pirkėjui į kitą šalį, siūlome savo paslaugas ir garantuojame saugų bei kokybišką automobilio pervežimą. Savo veiklą orientuojame į kelias šalis, todėl dirbame tikslingai ir žinome visus su automobilių gabenimu iš šių šalių bei į jas susijusius aspektus. Automobilių gabenimas – paprastai ir greitai.

Vežame automobilius iš / į Vokietijos, iš Lietuvos bei į Lietuvą, taip pat mūsų paslaugų spektre yra: automobilių pervežimas iš / į Airiją, automobilių pervežimas iš / į Ispaniją. Tikriausiai nenustebinsime pasakę, kad daugiausia populiarumo sulaukia automobilių pervežimas iš / į Vokietijos, kadangi vokiški automobiliai pelnę daugelio vairuotojų simpatijas.

Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Automobilių pervežimas Europoje – gabename traliuku, patikimomis, naujomis ir techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis. Jų priežiūra rūpinamės itin dėmesingai, nes saugumas kelyje – labai reikšminga vertybė, kurią deklaruojame.

Operatyvumas – vienas esminių mūsų veiklos kriterijų. Automobilių pervežimas Europoje traliuku trunka apie 3–4 paras. Automobilis pristatomas sutartu laiku į nurodytą paėmimo vietą. Jei gavėjo nerandame, pakartotinis atvažiavimas apmokestinamas papildomai.

Automobilių gabenimas – viena iš mūsų veiklos sričių, todėl žinome visus niuansus, susijusius su automobilių transportavimu. Tai nėra įprastinis krovinys – automobiliams pervežti reikalingas specialus transportas (dažniausiai naudojamės traliuku), teisės aktų bei kelių eismo taisyklių šalyse, kuriomis automobilis gabenamas, išmanymas. Užtikriname visus šiuos aspektus ir garantuojame, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės.

Automobilių pervežimas su „SGP pervežimai“ – tik techniškai tvarkingu, specialiu transportu, su atsakingais ir važiavimo tarptautiniais maršrutais ypatumus žinančiais vairuotojais, geriausia kaina, operatyviai ir saugiai.