Milžiniški siuntų srautai kiekvieną dieną keliauja iš vienų šalių į kitas įvairiomis transporto priemonėmis. Puiku, kad šiandien nevaržomai galime siųsti didesnes ar mažesnes siuntas į užsienį ir nesijaudinti, kad tai kaip reikiant paplonins piniginę. Jei ir Jums aktualus siuntų pervežimas į Vokietiją, Ispaniją, Airiją ar Prancūziją, taip pat ir iš šių šalių, siūlome savo transportavimo paslaugas. Veiklą orientuojame į minėtas šalis – toks sprendimas leidžia teikti aukščiausios kokybės paslaugas, veikti kryptingai ir iki smulkmenų išmanyti įvairių siuntų gabenimo tose šalyse taisykles bei niuansus.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Profesionali komanda yra esminis įrankis konkurencinėje kovoje. Atsakingi ir ilgametę tarptautinių pervežimų patirtį turintys vairuotojai užtikrins sklandžia siuntinio kelionę.

Reikalingas skubios siuntos gabenimas? Ne problema – užtikriname ir operatyvumą, ir saugumą. Skubios siuntos pasieks gavėją labai operatyviai. Siuntų siuntimas vyksta vadovaujantis principu nuo durų iki durų – toks pristatymas leidžia užtikrinti didžiausią patogumą klientui ir jo brangaus laiko taupymą. Negana to, tai suteikia progą trumpinti siuntinio gabenimo laiką, kas ypač svarbu, jei aktualu greitos siuntos gabenimas.

Siuntų pervežimas į užsienį vykdomas tik naujais, tvarkingais mikroautobusais. Labai dėmesingai rūpinamės transporto priemonėmis, kuriomis vežame siuntinius. Kelionei renkamės tik geriausius kelius, siekdami išvengti kliūčių, galinčių pasitaikyti nemokamuose, bet prastos kokybės keliuose Europoje.

Transportavimo kainos iš užsienio ir kaina į užsienį maloniai nustebins – siūlome labai patrauklų kainoraštį, todėl nedvejokite, jei ieškote geriausio kainos ir kokybės santykio siuntiniui gabenti.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Siuntų siuntimas bus sėkmingas, jei pasitikėsime mūsų komanda ir atsižvelgsite į reikalavimus siuntinio turiniui bei pakuotei. Paslaugos sėkmė priklauso ir nuo kliento.

Pirmiausia – siuntos turinys. Turite žinoti, kokių daiktų pristatymas negalimas. Į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą yra įtraukti vertingi daiktai (juvelyriniai dirbiniai, meno kūriniai, taurieji metalai, monetos, banknotai ir čekiai, vertybiniai popieriai ir pan.), alkoholis, tabakas ir jo gaminiai, narkotinės medžiagos, pavojingos medžiagos (sprogiosios, degiosios ir pan.), ginklai, itin greitai gendantys maisto produktai (žalia mėsa ir pan.) ir kt. Šis sąrašas yra nebaigtinis, o jei abejojate, ar galite siųsti planuojamus gabenti daiktus, susisiekite su mūsų komanda – patarsime, atsakysime į iškilusius klausimus.

Kitas aspektas – siuntos pakuotė. Ji turi būti nauja, patvari, atspari gniuždymui. Negailėkite ir specialios pakavimui skirtos medžiagos, kuria užpildysite tuščias ertmes pakuotėje. Labai tiksliai ir matomoje vietoje užrašykite siuntėjo ir gavėjo adresus ant pakuotės. Svarbu, kad siuntos turinys prie pakuotės sienelių nesiliestų – rekomenduojamas tarpas yra 5 centimetrai. Siunčiami daiktai dėžėje ar kitoje pakuotėje turi būti „įkurdinti“ stabiliai ir nejudėti. Siuntai pakuoti netinka paprasta plėvelė, popierius, laikraščiai, medžiaginės pakuotės.

Siuntų pervežimas su „SGP pervežimai“ – tvarkingais, naujais mikroautobusais, su patikimais vairuotojais, geriausia kaina, operatyviai ir saugiai.