Siuntiniai į Airiją iš Lietuvos ir kitų šalių keliauja kiekvieną dieną ir labai dideliais srautais. Jei Airijoje turite įsikūrusių giminaičių, draugų ar veiklą vykdančių verslo partnerių, neabejotinai dažniau ar rečiau atsiranda poreikis į Airiją nusiųsti siuntinį. Tam siūlome pasirinkti mūsų įmonę – užtikrinsime aukščiausios kokybės paslaugas, informuotumą ir geriausią siuntų transportavimo patirtį.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Su mūsų komanda siuntiniai Lietuva–Airija keliaus saugiai. Vairuotojai yra atsakingi, turintys ilgametę tarptautinių pervežimų patirtį, puikiai išmanantys kelių eismo, siuntų gabenimo taisykles Airijoje ir kitose šalyse, per kurias važiuojama. Kelionei iš Lietuvos į Airiją visada renkamės tik gerus, mokamus kelius, siekdami išvengti kliūčių ir nenumatytų problemų, kurių neretai kyla prastos kokybės keliuose.

Nuo durų iki durų – taip keliauja siuntos į Airiją. Visi siuntiniai paimami iš siuntėjų ir įteikiami gavėjams Airijoje tiesiai į rankas. Tai puikus būdas taupyti klientų laiką ir suteikti maksimalų patogumą, kadangi nei siuntėjui, nei gavėjui nereikės rūpintis siuntos pristatymu mums ar atsiėmimu iš siuntinių punkto ar kitos vietos.

Siuntų gabenimas į Airiją trunka apie 3–4 paras. Visada laikomės greičio apribojimų, darbo ir poilsio režimo. Siuntiniai į Airiją keliauja operatyviai, bet drauge ir saugiai. Visos siuntos, vežamos mūsų įmonės, kelionės metu yra apdraustos.

Siuntos gabenimas į Airiją kaina – patraukli ir prieinama daugeliui. Siuntos Lietuva–Airija transportavimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio, gabaritų, nuvažiuoto atstumo.

Daug dėmesio skiriame transporto priemonėms, todėl siuntos į Airiją vežamos naujais (2017–2018 metų) ir techniškai tvarkingais mikroautobusais. Itin preciziškai rūpinamės savo transporto priemonėmis, kadangi jos yra vienas svarbiausių elementų visame siuntos gabenimo procese.


Siuntos iš Airijos

Mūsų paslaugų sąraše – ir siuntos iš Airijos gabenimas. Paslaugos kaina ir sąlygos yra analogiškos, kaip ir gabenant į Airiją. Kelionė trunka 3–4 paras, skaičiuojant nuo siuntos paėmimo dienos. Iš Airijos siuntos vežamos taip pat tik geriausiais keliais, laikantis darbo ir poilsio režimo. Tad jei gyvenate Airijoje ir norite nustebinti artimuosius Lietuvoje, nedvejokite – pasirinkite mūsų paslaugas ir Jūsų siunta sėkmingai pasieks gavėją.


Ko negalima siųsti?

Siuntos į Airiją pervežimas, kaip ir į kitas šalis, reikalauja atitinkamų taisyklių laikymosi. Viena tokių – draudžiami siųsti daiktai. Siuntos į Šiaurės Airiją ar kitą Airijos vietovę pakuotėje negali būti:

 • Vertingų daiktų. Šiai kategorijai priskiriami grynieji pinigai bei monetos, taip pat kreditinės kortelės ir čekiai, brangakmeniai, juvelyriniai dirbiniai, vertingi meno kūriniai, taurieji metalai, loterijos bilietai, antikvariniai ir kiti didelės vertės daiktai.
 • Dokumentų. Į siuntas negalima pakuoti asmens tapatybės dokumentų, diplomų, vertybinių popierių ir kitų svarbių dokumentų.
 • Pavojingų medžiagų. Šiai kategorijai yra priskiriamos visos ADR raidėmis pažymėtos siuntos, taip pat lipnios konsistencijos medžiagos (pavyzdžiui, klijai), chemikalai, rūgštys, dujos, anglys, gyvsidabris, pesticidai, toksiškos, radioaktyviosios, sprogiosios ir kitos pavojingos medžiagos. Šiai kategorijai priskiriami ir aerozoliai, žiebtuvėliai, bet kokia įranga su suspaustomis dujomis. Prieš didžiąsias žiemos šventes padaugėja atvejų, kai siuntose aptinkami fejerverkai, bet svarbu žinoti, kad fejerverkai, pirotechnika irgi yra priskiriami prie draudžiamų siųsti daiktų.
 • Kiti draudžiami siųsti daiktai. Į siuntas pakuoti negalima ir ginklų, amunicijos, gyvūnų (gyvūnų pervežimas yra atskira mūsų teikiama paslauga, kurios metu gyvūnai vežami patogiai ir atsižvelgiant į gyvūnų pervežimui taikomus reikalavimus). Negalima siųsti ir tabako bei jo gaminių, alkoholio, narkotikų, receptinių vaistų ir kt.

Jei abejojate, ar galima siųsti daiktus, kuriuos planuojate, visada galite susisiekti su mūsų komanda – patarsime ir pakonsultuosime.

Atsakomybė už draudžiamų siųsti daiktų siuntimą, jei paaiškėja, kad siuntos turinys yra negalimas vežti, tenka klientui.


Tinkamas siuntos supakavimas – kliento atsakomybė

Siuntos į Airiją gabenimas bus sėkmingas, jei ir klientas atliks „namų darbus“. Esminė jo atsakomybė – tinkamas siuntos supakavimas. Pakuojant svarbu įvertinti tai, kad siuntos pakuotė turi patikimai apsaugoti jos turinį, taip pat ji neturi transportavimo metu pažeisti kitų drauge keliaujančių siuntų.

Esminės taisyklės, kad siuntą supakuotumėte teisingai:

 • Geriausia, jei naudosite naujas ir siuntos turinį atitinkančias pakuotes. Svarbu, kad pakuotė būtų standi, nepažeista, neturėtų aštrių briaunų ar kampų.
 • Daiktai pakuotėje neturėtų liestis prie jos sienelių – rekomenduojamas atstumas yra 5 cm.
 • Pasirūpinkite pakankamu kiekiu pakavimui skirtos medžiagos, kuria užpildysite tuščias ertmes pakuotėje. Tai svarbu tam, kad daiktai dėžėje ar kitoje pakuotėje nejudėtų ir būtų supakuoti stabiliai.
 • Jei pakuosite dužius, trapius ir lengvai pažeidžiamus daiktus, kiekvieną jų pakuokite atskirai, t. y. po vieną į pakuotę. Puiku, jei trapius daiktus apvyniosite burbuline plėvele, o tik tada dėsite į dėžę.
 • Jei pakuosite tarą su skysčiais, kruopščiai uždarykite tarą, įsitikinkite, kad nėra galimybių atsidaryti ar atsisukti, o tada pakuokite pagal aukščiau surašytas taisykles.
 • Dėžę iš išorės keliose vietose per visą perimetrą apvyniokite lipnia juostele ir pasirūpinkite, kad nebūtų atšokusių lipnios juostelės galų.
 • Labai svarbu tiksliai užrašyti siuntėjo ir gavėjo adresus ant pakuotės.
 • Pakuotė turi atlaikyti gniuždymą – turėkite omenyje, kad siuntos transportuojant dedamos viena ant kitos.

Siuntai tinkamos pakuotės yra dėžės (jos populiariausios), popieriniai vokai, tūtos, plastikiniai vokai. Pakuotės negali atstoti paprastas popierius, žurnalai ir laikraščiai, medžiaginiai ir kitokie maišeliai. Tuščioms ertmėms pakuotėje užpildyti tiks burbulinė plėvelė, birus putų polistirenas, putplastis, pakavimui skirtos granulės ir kt.

Atsakomybė už apgadintą siuntą ir / ar kitas drauge keliaujančias siuntas, kai tai įvyksta dėl netinkamo siuntos supakavimo, tenka klientui. Todėl siūlome atsakingai pakuoti savo siuntą.


Siuntos pervežimas su „SGP pervežimai“ komanda – nepriekaištingos būklės, naujais mikroautobusais, vairuojant tik atsakingiems, profesionaliems ir patirties tarptautinių pervežimų rinkoje turintiems vairuotojams. Visada savo klientams užtikriname gerą paslaugos kainą – mums svarbu, kad Jūs gautumėte puikų kainos ir kokybės santykį, o siuntų pervežimo paslauga taptų prieinama visiems, kuriems yra svarbi ir reikalinga. Siuntos pervežimas greitai, saugiai ir patikimai – tai trys esminiai mūsų veiklos principai, kuriais vadovaujamės gabendami siuntas. Ilgametė patirtis pervežimų sektoriuje leido pasisemti daug žinių ir sukaupti pavydėtiną įgūdžių bagažą, todėl puikiai suderiname saugumo, patikimumo ir operatyvumo kriterijus.

Augantis mūsų klientų ratas patvirtina, kad dirbame teisingai. Vertiname kiekvieną klientą, nuolat tobulėjame ir siūlome geriausius siuntų gabenimo sprendimus kiekvienam iš jų. Nestovime vietoje, operatyviai reaguojame į sparčius pokyčius logistikos sektoriuje ir sėkmingai prie jų prisitaikome. Esminiu įrankiu didelėje konkurencinėje kovoje laikome savo žmogiškuosius išteklius – komandą, atsidavusią darbui ir siekiančia aukščiausių rezultatų.

Siuntų pervežimas – procesas, į kurį įsitraukia ir klientas. Mes garantuojame siuntos gabenimo sklandumą nuo tada, kai paimame siuntą iš siuntėjo, iki tada, kai siuntinį įteikiame gavėjui į rankas. Siuntėjo atsakomybė – mums įteikti tinkamai supakuotą siuntą, kurios turinys nėra įtrauktas į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Tik laikydamiesi taisyklių pasieksime geriausią rezultatą ir išvengsime kliūčių bei papildomų išlaidų. Bendradarbiavimas tarp mūsų ir kliento – sėkmingos siuntos kelionės garantas!