Šiandien galime džiaugtis keliavimo, siuntinių pervežimo galimybėmis į daugelį šalių. Tiesa, augant emigracijos mastams auga ir perkraustymo paslaugų poreikis. Nusprendus gyvenimą kurti kitoje šalyje, ne vienam daugiausia nerimo kelia klausimas, o ką daryti su daiktais? Kaip juos saugiai ir už prieinamą kainą pervežti į kitą šalį? Kiek kainuoja pervežimo paslauga? Juk išsikraustyti palikus užgyventą turtą ir širdžiai artimus baldus bei kitus daiktus yra sunku. Todėl jei nusprendėte persikelti gyventi į kitą šalį Europoje, mūsų nebrangios perkraustymo paslaugos bus būtent tai, ko Jums reikia. Saugiai ir patikimai – tai esminiai mūsų veiklos principas. Pervežimo paslaugas teikiame į / iš Vokietiją, į / iš Ispaniją, į / iš Prancūziją ir šį / iš Airiją. Šios šalys, galima sakyti, yra favoritės, į kurias ir iš kurių dažniausiai prireikia pervežimo paslaugų.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Perkraustymo paslaugos patrauklia kaina vykdomos tik naujais (2017–2018 metų) mikroautobusais. Itin skrupulingai rūpinamės savo transporto priemonių technine puse, todėl į kelią jos išrieda visuomet nepriekaištingos būklės. Juk būtent transporto priemonė didele dalimi lemia paslaugų sėkmę. Negana to, pervežimo paslaugoms visuomet renkamės tik geriausius kelius, siekdami išvengti prastos būklės, nemokamuose keliuose tykančių pavojų, rizikos transporto priemonei (pavyzdžiui, pakabai, ratams ir pan.).

Mūsų komanda yra tai, ką laikome esminiu įrankiu didelėje konkurencinėje kovoje. Profesionalūs vairuotojai, atsakingas požiūris į darbą, patirtis tarptautinių pervežimų sektoriuje, griežtas darbo ir poilsio režimo laikymasis, taisyklių bei teisės aktų, reglamentuojančių krovinių gabenimą užsienio šalyse, išmanymas leidžia teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir garantuoti sklandžią kelionę.

Nuo durų iki durų – tai principas, kuriuo remiantis teikiamos perkraustymo paslaugos į užsienį. Krovinys paimamas iš siuntėjo nurodytos, jam patogiausios, vietos ir pristatomas gavėjui teisiai į rankas, t. y. ten, kur jam yra patogiausia, pavyzdžiui, į namus. Perkraustymas nuo krovinio paėmimo iš siuntėjo iki jo pristatymo gavėjui trunka apie 3–4 paras.

Orientuojamės į kelias Europos šalis ir teikiame perkraustymo paslaugas į / iš Vokietiją, į / iš Prancūziją, į / iš Ispaniją bei į / iš Airiją. Toks perkraustymas, orientuojantis į kelias šalis, leidžia nuodugniai išanalizuoti visus su krovinių pervežimu šiose šalyse susijusius niuansus ir išvengti nesklandumų.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Mes užtikriname saugų, operatyvų ir sklandų perkraustymą į kitą šalį, bet klientas taip pat turi žinoti kelis aspektus, kurie yra jo atsakomybė.

Pirmiausia – mes teikiame pervežimo paslaugas, į kurias neįeina pakrovimo ir iškrovimo darbai. Klientas turi pasirūpinti, kad baldai ir kiti daiktai, kuriuos reikia pervežti, bus pakrauti į mūsų transporto priemones, taip pat užtikrinti, kad pristatymo vietoje jie bus iškrauti.

Kitas aspektas – tinkamas daiktų pakavimas. Baldams, paveikslams, knygoms, indams ir daugeliui kitų daiktų pakuoti geriausiai tiks dėžės. Pasirūpinkite, kad jos būtų nepažeistos (geriausia – naujos), kokybiškos, tvirtos ir atlaikytų gniuždymą, nes transporto priemonėse dėžės kraunamos vienos ant kitų). Pakuodami daiktus į dėžes atsižvelkite į rekomendaciją, jog tarp pakuotės turinio ir jos sienelės turėtų būti maždaug 5 cm tarpas. Tuščioms dėžių ertmėms užpildyti naudokite specialią pakavimui skirtą medžiagą. Dėžes iš išorės per visą perimetrą keliose vietose apvyniokite lipnia juosta. Itin atsakingai pakuokite trapius, dužius daiktus. Juos į dėžes dėkite po vieną. Apvyniokite tokius daiktus burbuline plėvele, kuri suteiks papildomos apsaugos.

Svarbu, kad gavėjas nurodytoje vietoje sutartu laiku lauktų mūsų, nes pakartotinis atvykimas bus apmokestinamas papildomai.

Į pakuotes nedėkite draudžiamų siųsti daiktų. Persikraustant neretai pasitaiko, kad norima pakuoti ir vertingus daiktus, pavyzdžiui, meno kūrinius, dokumentus, juvelyrinius dirbinius ir pan. Bet tokių daiktų siųsti paprasta siunta negalima. Jei nežinote, ar norimi siųsti daiktai nėra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą – pasikonsultuokite su mūsų komanda. Visada atsakome į klientams iškilusius klausimus.

Svarbu ir tai, kad jei turite augintinį, jį saugiai pervešime ne su baldais ir kitais namų apyvokos daiktais, o specialiu transportu, narvuose, sklandžiai ir patikimai.

Perkraustymo paslaugos į užsienį su „SGP pervežimai“ – naujais, puikios būklės mikroautobusais, geriausia kaina, visada sklandžiai, operatyviai ir saugiai.