Kasdien iš įvairių Europos ir kitų žemynų šalių Ispaniją pasiekia milžiniški siuntinių srautai. Tai viena didžiausių šalių žemyne, o ir strateginė padėtis suponuoja, kad Ispanija nesunkiai pasiekiama įvairiais keliais: sausumos, oro, vandens. Jei ir Jūs turite siuntą, kurią reikia gabenti į Ispaniją, siūlome pasinaudoti mūsų įmonės paslaugomis. Su mumis siuntų gabenimas vyksta greitai, patikimai ir saugiai.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Didžiausiu savo pranašumu išskiriame profesionalią ir atsakingai į darbą žiūrinčia komandą. Mūsų vairuotojai – dėmesingi ir sukaupę ilgametę patirtį tarptautinių pervežimų srityje. Tai labai svarbu, nes siuntiniai į Ispaniją keliauja per kelias šalis, tad privalu puikiai išmanyti visas tų šalių kelių eismo taisykles bei siuntinių transportavimui taikomus teisės aktus.

Siuntos į Ispaniją keliauja apie 3–4 paras maršrutu Lietuva Ispanija. Kelionei renkamės tik geriausius kelius, siekdami išvengti prastos kokybės keliuose tykančių pavojų, grėsmės automobilio techninei būklei. Be to, važiuoti mokamais ir tvarkingais keliais užtrunka trumpiau. Kelionėje griežtai laikomės darbo ir poilsio režimo, tad vairuotojai visada yra pailsėję ir užtikrina saugumą gabenant siuntas.

Siuntos į Ispaniją keliauja nuo durų iki durų – tai puikus siuntinių gabenimo būdas, leidžiantis garantuoti didžiausią patogumą klientams, taupyti siuntėjo ir gavėjo laiką. Siuntų gabenimas startuoja nuo taško, iš kurio paimamas siuntinys iš siuntėjo. Visos siuntos pristatomos gavėjams nurodytais adresais.

Siuntos į Ispaniją vežamos tik techniškai tvarkingais mikroautobusais. Didelis dėmesys transporto priemonių būklei leidžia garantuoti kelionės saugumą ir išvengti nemalonių patirčių bei neplanuotų išlaidų.

Siuntų pervežimas į Ispaniją patrauklia kaina – dar vienas mūsų privalumas. Vertiname savo klientus ir siūlome puikų kainos ir kokybės santykį siuntinių gabenimui Lietuva Ispanija.


Siuntos iš Ispanijos

Su mumis siuntiniai keliauja ne tik į Ispaniją, bet ir iš Ispanijos. Jei esate įsikūrę šioje nuostabioje saulėtoje šalyje ir norite išsiųsti siuntinį saugiai, operatyviai bei puikia kaina, siūlome kreiptis į mūsų komandą – pasiūlysime geriausias siuntos gabenimo sąlygas.

Siuntos iš Ispanijos į Lietuvą taip pat keliauja apie 3–4 paras, pristatomos nuo durų iki durų.


Ko negalima siųsti?

Planuojant siuntinio gabenimą būtina įsitikinti, kad norimi siųsti daiktai nėra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Siuntos į Ispaniją kelionė priklauso ir nuo Jūsų, tad įsitikinkite, kad nesiunčiate draudžiamų siųsti daiktų, pavyzdžiui:

  • didelės vertės daiktų: monetų, banknotų, vertybinių popierių, čekių, juvelyrinių dirbinių, brangakmenių, tauriųjų metalų, loterijos bilietų, antikvarinių daiktų, dokumentų (tokių kaip asmens tapatybės dokumentai, diplomai ir kt.);
  • pavojingų medžiagų: sprogiųjų, degiųjų, radioaktyviųjų medžiagų, lipnios konsistencijos medžiagų, rūgščių, pesticidų, chemikalų, dujų, gyvsidabrio, peroksidų, toksiškų medžiagų, pirotechnikos bei fejerverkų, žiebtuvėlių, signalinių raketų, visų ADR raidėmis pažymėtų daiktų;
  • alkoholio, narkotinių medžiagų, tabako ir jo gaminių, receptinių vaistų, ginklų, psichotropinių medžiagų, įžeidžiančio turinio paveikslėlių ar tekstų ir kt.;
  • gyvūnų (gyvūnų pervežimas – atskira mūsų teikiama paslauga, kai gyvūnai pervežami jiems skirtomis transporto priemonėmis, narvuose, laikantis visų reikalavimų, užtikrinant saugumą).

Šis draudžiamų siųsti daiktų sąrašas nėra baigtinis. Jei nežinote, ar norimi siųsti daiktai nėra draudžiami, siūlome susisiekti su mumis – patarsime, atsakysime į rūpimus klausimus. Jei paaiškėja, kad į siuntą yra supakuotas draudžiamas siųsti turinys, atsakomybė už tai tenka siuntėjui.


Tinkamas siuntos supakavimas – kliento atsakomybė

Viena esminių kliento atsakomybių – tinkamai supakuotas siuntinys. Siuntų pervežimas į Ispaniją bus sklandus, jei ir Jūs įdėsite savo indėlį į šį procesą. Pakuodami siuntą pirmiausia atsižvelkite į tai, kad pakuotė turi atitikti du reikalavimus:

  • apsaugoti siunčiamus daiktus nuo pavojų ir rizikų transportavimo metu;
  • užtikrinti, kad pakuotė neapgadins kitų drauge keliaujančių siuntų (įsitikinkite, kad pakuotė neturi aštrių kampų, briaunų).

Kitas aspektas – naudokite nepažeistas, tvirtas dėžes. Geriausia – naujas. Įdėkite į dėžę siunčiamus daiktus. Rekomenduojama, kad jie nesiliestų prie pakuotės sienelių – tarpas turėtų būti apie 5 cm. Tai reiškia, kad pakuotėje liks tuščių ertmių, kurias būtina užpildyti specialia pakavimo medžiaga. Pastarosios negailėkite, jei norite, kad Jūsų siunčiami daiktai dėžėje ar kitoje pakuotėje būtų įkurdinti stabiliai. Dėžės neabejotinai yra populiariausios pakuotės, bet galimi ir kiti variantai (svarbu, kad pakuotė atitiktų Jūsų siuntos turinį): tūtos, popieriniai ar plastikiniai vokai ir kt. Dėžė puikiai tiks daugeliui daiktų, voką reikėtų rinktis smulkiems daiktams siųsti, tūta idealiai tiks brėžiniams, žemėlapiams ir pan.

Trapius, dužius ir kitaip pažeidžiamus daiktus į dėžes ar kitas pakuotes pakuokite po vieną. Tokiems daiktams apvynioti puikiai tinka burbulinė plėvelė. Jos nepagailėkite tada, jei siunčiamas daiktas turi aštrių kampų – apsaugosite ir jį, ir pakuotę nuo pažeidimų.

Jei siųsite tarą su skysčiais, pasirūpinkite sandariu taros uždarymu. Pačiam pakavimui galioja tos pačios aukščiau aprašytos taisyklės.

Iš išorės pakuotę per visą perimetrą keliose vietose apvyniokite lipnia juosta. Įsitikinkite, kad juostos kraštai nėra atsilupę.

Labai svarbu tiksliai, matomoje ir nepažeidžiamoje vietoje užrašyti siuntėjo ir gavėjo adresus. Tiesa, gavėjas turėtų siuntos laukti nurodytoje vietoje sutartu laiku. Pakartotinis atvažiavimas apmokestinamas papildomai.

Kartais vietoj tinkamos pakuotės kaip alternatyva yra pasirenkamos kitos medžiagos, pavyzdžiui, paprastas popierius, laikraščiai, medžiaginiai ar paprasti maišeliai. Tai blogas sprendimas. Privalu naudoti tik siuntoms pakuoti tinkamas pakuotes. Taip pat lipni juosta kartais iškeičiama į virvutes ar pan. – tai irgi yra netinkamas siuntinio pakavimas.

Jei dėl netinkamos pakuotės ar supakavimo siuntos turinys apgadinamas arba jei pakenkiama kitoms drauge keliaujančioms siuntoms, atsakomybė už tai tenka klientui, įteikusiam mums netinkamai supakuotą siuntą.


Siuntos pervežimas su „SGP pervežimai“ komanda – nepriekaištingos būklės, naujais mikroautobusais, vairuojant tik atsakingiems, profesionaliems ir patirties tarptautinių pervežimų rinkoje turintiems vairuotojams. Visada savo klientams užtikriname gerą paslaugos kainą – mums svarbu, kad Jūs gautumėte puikų kainos ir kokybės santykį, o siuntų pervežimo paslauga taptų prieinama visiems, kuriems yra svarbi ir reikalinga. Siuntos pervežimas greitai, saugiai ir patikimai – tai trys esminiai mūsų veiklos principai, kuriais vadovaujamės gabendami siuntas. Ilgametė patirtis pervežimų sektoriuje leido pasisemti daug žinių ir sukaupti pavydėtiną įgūdžių bagažą, todėl puikiai suderiname saugumo, patikimumo ir operatyvumo kriterijus.

Augantis mūsų klientų ratas patvirtina, kad dirbame teisingai. Vertiname kiekvieną klientą, nuolat tobulėjame ir siūlome geriausius siuntų gabenimo sprendimus kiekvienam iš jų. Nestovime vietoje, operatyviai reaguojame į sparčius pokyčius logistikos sektoriuje ir sėkmingai prie jų prisitaikome. Esminiu įrankiu didelėje konkurencinėje kovoje laikome savo žmogiškuosius išteklius – komandą, atsidavusią darbui ir siekiančia aukščiausių rezultatų.

Siuntų pervežimas – procesas, į kurį įsitraukia ir klientas. Mes garantuojame siuntos gabenimo sklandumą nuo tada, kai paimame siuntą iš siuntėjo, iki tada, kai siuntinį įteikiame gavėjui į rankas. Siuntėjo atsakomybė – mums įteikti tinkamai supakuotą siuntą, kurios turinys nėra įtrauktas į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Tik laikydamiesi taisyklių pasieksime geriausią rezultatą ir išvengsime kliūčių bei papildomų išlaidų. Bendradarbiavimas tarp mūsų ir kliento – sėkmingos siuntos kelionės garantas!