Aktualios automobilio pervežimo Europoje paslaugos? Jei įsigijote automobilį Ispanijoje ir dabar norite jį gabenti į kitą šalį Europoje, siūlome pasitikėti mumis – komanda, logistikos sektoriuje veikiančia jau kelerius metus ir turinčią daug patirties būtent tarptautinių pervežimų rinkoje. Automobilių pervežimas iš Ispanijos – viena mūsų veiklos sričių, kurios kokybę garantuojame kiekvienam klientui. Automobilių pervežimas iš Ispanijos į Lietuvą – dažna mūsų kelionių kryptis, kai Ispanijoje įsigyti automobiliai transportuojami kelių transportu į Lietuvą.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Automobilių pervežimas iš Ispanijos – greitai ir patikimai. Gabenimas traliuku trunka apie 3–4 paras, skaičiuojant nuo automobilio paėmimo dienos. Renkamės tik geriausius kelius transportavimui, todėl užtikriname trumpą krovinio gabenimo laiką.

Nuo durų iki durų – tai principas, kuriuo vadovaujantis vykdomas automobilių pervežimas iš Ispanijos. Toks būdas labai patogus klientui, kadangi efektyviai taupomas jo laikas, o automobilis vežamas saugiau, kadangi visą kelionės laiką būna vieno vežėjo atsakomybėje.

Patyrę, profesionalūs vairuotojai – nepamainomi, norint vežti saugiai ir atsakingai. Automobilių pervežimas patikimas profesionaliems vairuotojams – tokie ir sudaro mūsų komandą. Automobilių pervežimas iš Ispanijos į Lietuvą apima kelionę per kelias šalis, vadinasi, vairuotojas turi turėti patirties keliaujant tarptautiniais keliais, žinoti atitinkamose šalyse galiojančias kelių eismo taisykles, taip pat automobilių gabenimą reglamentuojančius teisės aktus. Užtikriname, kad mūsų vairuotojai puikiai atitinka minėtus kriterijus.

Saugumas kelyje – esminis principas, svarbus keliaujant ne tik Europoje, bet visur. Labai atsakingai rūpinamės savo transporto priemonėmis, siekiame, kad jos visada būtų idealios būklės ir į kelią išriedėtų tik nepriekaištingai techniškai tvarkingos.


Automobilių pervežimas į Ispaniją

O gal domina gabenimas į Ispaniją? Mūsų paslaugų sąraše – ne tik automobilių gabenimas iš Ispanijos, bet ir automobilių pervežimas į Ispaniją. Jei tai aktualu Jums, esame pasirengę operatyviai, saugiai ir patrauklia kaina pervežti Jūsų automobilį į Ispaniją.

Automobilių pervežimas iš Ispanijos ir į Ispaniją su „SGP pervežimai“ – su traliuku, techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis, atsakingais vairuotojais, itin gera kaina, operatyviai ir saugiai.