Automobilių pervežimas iš Vokietijos – viena populiariausių automobilių gabenimo krypčių Europoje. Jei Vokietijoje įsigijote automobilį ir galvojate, kaip jį pargabenti į kitą norimą šalį Europoje, kreipkitės į mūsų kompaniją – užtikriname, kad automobilio pervežimas iš Vokietijos bus sklandus, kokybiškas ir operatyvus. Viena populiariausių krypčių mūsų praktikoje – automobilių pervežimas iš Vokietijos į Lietuvą.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Vertiname saugumą, todėl automobilių pervežimas iš Vokietijos vykdomas tik techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis, dažniausiai tam naudojamės traliuku.

Mūsų komanda – stiprioji įmonės pusė. Esame vieningi, puikiai išmanome logistikos ypatumus, turime daug patirties tarptautinių maršrutų organizavime, todėl užtikriname, kad gabenamas automobilis bus patikimose rankose.

Automobilių pervežimas iš Vokietijos vykdomas tik geriausiais keliais – taip užtikriname krovinio saugumą, kelionės sklandumą ir operatyvų transportavimą. Automobilių gabenimas iš Vokietijos trunka apie 3–4 paras (pradedant skaičiuoti nuo automobilio paėmimo dienos).

Nuo durų iki durų – tai principas, kuriuo vadovaujantis vykdomas automobilių pervežimas iš Vokietijos į Lietuvą ar kitas šalis. Toks paslaugos teikimo būdas leidžia maksimaliai taupyti klientų laiką ir suteikti daugiausia patogumo jiems.

Automobilių pervežimas patrauklia kaina – siekiame visiems užtikrinti prieinamą paslaugos kainą.


Automobilių pervežimas į Vokietiją

Mūsų paslaugų sąraše – ne tik automobilių pervežimas iš Vokietijos, bet ir automobilių gabenimas į Vokietiją. Iškilus tokiam poreikiui, siūlome nebrangų, skubų ir patikimą transportavimą į Vokietiją.

Automobilių gabenimas iš Vokietijos ir į Vokietiją su „SGP pervežimai“ – su traliuku, atsakingu vairuotoju, patrauklia kaina, operatyviai ir saugiai.