Jei iškilo poreikis savo augintinį pervežti į Airiją, nedvejodami pasirinkite mus ir savo gyvūnui užtikrinsite saugią bei patogią kelionę.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Gyvūnų pervežimas į Airiją – paslauga, reikalaujanti itin daug žinių. Privalu išmanyti su gyvūnų vežimu susijusias taisykles skirtingose šalyse, per kurias keliaujama.

Gyvūnų gabenimas į Airiją patikimas atsakingiems ir patyrusiems vairuotojams, tad Jūsų augintinis bus patikimose rankose visos kelionės metu.

Gyvūnų pervežimas į Airiją nuo durų iki durų – tai principas, kuriuo vadovaujantis vykdomas gyvūnų gabenimas į Airiją. Toks būdas yra labai patogus klientui.

Itin daug dėmesio skiriame savo mikroautobusų priežiūrai, todėl gyvūnų pervežimas į Airiją vyksta tik techniškai tvarkingomis, naujomis transporto priemonėmis.


Gyvūnų pervežimas iš Airijos

Mūsų paslaugų spektre – ir gyvūnų gabenimas iš Airijos. Pasitikėkite mumis, jei savo augintinį norite gabenti į kitas šalis patrauklia kaina, saugiai ir operatyviai.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Planuodami savo augintinio kelionę iš Lietuvos į Airiją turite žinoti esminius aspektus:

  • užtikrinkite, kad kelionės metu Jūsų augintinis turės visa, ko jam gali prireikti;
  • perduotas gabenti gyvūnas turi būti sveikas ir turėti pasą;
  • gyvūnas turi būti paskiepytas nuo pasiutligės;
  • prieš kelionę gyvūnui reikia duoti vaistų nuo helmintų;
  • gabenti perduodami tik sveiki gyvūnai – tai patvirtinama veterinaro.

Gyvūnų pervežimas iš Lietuvos į Airiją su „SGP pervežimai“ – tik techniškai tvarkingais mikroautobusais, vairuojant profesionaliems vairuotojams, patikimai ir operatyviai