Jeigu Jums aktualus šunų pervežimas į užsienį, siūlome savo įmonės paslaugas ir augintinis keliaus patogiai bei saugiai. Vežame šunis į Vokietiją, į Prancūziją, į Ispaniją ir į Airiją. Veiklos orientavimas į kelias šalis leidžia veikti kryptingai ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Profesionalūs vairuotojai, puikus taisyklių, susijusių su šunų gabenimu atitinkamose šalyse, išmanymas, atsakomybė ir atsidavimas darbui suponuoja, kad teikiame aukščiausios kokybės paslaugas.

Šunų pervežimas vykdomas tik naujais, techniškai tvarkingais mikroautobusais. Savo transporto priemones prižiūrime itin preciziškai, tad į kelią išleidžiame tik nepriekaištingos būklės mikroautobusus. Taip pat kelionei renkamės tik geriausius kelius.

Šunų transportavimas į užsienį – nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad šuo paimamas iš siuntėjo ir pristatomas gavėjui tiesiai į rankas. Jūsų augintinis visą kelionę bus vienose rankose, todėl bus saugus ir prižiūrimas, nepatirs daug streso.

Operatyvumas – dar vienas mūsų privalumas. Šunų transportavimas trunka apie 3–4 paras, skaičiuojant nuo paėmimo dienos.

Patraukli paslaugos kaina daro ją prieinamą daugeliui.

Vežame ne tik į minėtas šalis, bet ir iš jų: iš Prancūzijos, iš Ispanijos, iš Vokietijos ir iš Airijos.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

  • turite parūpinti visa, ko Jūsų šuniui gali prireikti kelionėje, pavyzdžiui, maistą, gėrimus, antsnukį, pavadėlį, net jo mylimą žaislą, jei tokį turi, kad keliaudamas patirtų mažiau streso;
  • perduotas gabenti šuo turi būti visiškai sveikas ir nerodyti jokių ligų simptomų;
  • šuo turi būti skiepytas nuo pasiutligės;
  • prieš kelionė šuniui turi būti duota vaistų nuo helmintų;
  • gabenti perduotas šuo turi turėti dokumentus.

Šunų pervežimas su „SGP pervežimai“ – naujais ir prižiūrimais mikroautobusais, vairuojant profesionaliems vairuotojams, gera kaina, saugiai ir operatyviai.