Jei Jums aktualus didelių krovinių pervežimas Europoje, tuomet neabejotinai turėtumėte pasitikėti mūsų specialistų komanda. Didelių gabaritų krovinių pervežimas yra viena iš mūsų paslaugų, todėl užtikriname, kad turime reikiamą transportą, specialistus ir žinių, reikalingų tinkamam šios paslaugos organizavimui bei vykdymui.

Didelių krovinių pervežimas Europoje apima kelias šalis, į kurias orientuota mūsų veikla. Didelių gabaritų krovinių pervežimas vykdomas į Vokietiją, į Ispaniją bei į Airiją, taip pat iš Vokietijos, iš Ispanijos ir iš Airijos.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Patirtis logistikos sektoriuje, nuolat gilinamos žinios leidžia klientams siūlyti geriausius sprendimus. Didelių krovinių pervežimas reikalauja atitinkamo pervežimo proceso planavimo, pasiruošimo, daugelio aspektų įvertinimo. Žinome tai, turime praktikos, todėl užtikriname geriausią rezultatą.

Didelių gabaritų krovinių pervežimas priklauso brangesnėms paslaugoms, o mes siekiame, kad visos transportavimo paslaugos būtų prieinamos. Todėl siūlome didelių gabaritų krovinių gabenimą gera kaina.

Didelių krovinių pervežimas vyksta remiantis principu nuo durų iki durų. Tai leidžia optimizuoti gabenimo procesą bei taupyti kliento laiką ir suteikti daugiausia patogumo. Tiesa, didelių gabaritų kroviniams iškrauti reikalinga speciali technika. Ja pasirūpinti turi klientas.

Didelių krovinių pervežimas Europoje su „SGP pervežimai“ – tik tvarkingu transportu, su atsakingais vairuotojais, gera kaina, patikimai ir saugiai.