Ar Jums aktuali pavojingų krovinių gabenimo Europoje paslauga? Jei taip, siūlome pasitikėti „SGP pervežimai“ komanda ir pamiršti su krovinio transportavimu susijusius rūpes ius – garantuojame saugų ir visus aktualius teisės aktus atitinkantį gabenimą. Pavojingų krovinių pervežimas yra reglamentuotas ir labai atsakingas.


Kuo ypatingas pavojingų krovinių pervežimas?

Pavojingi kroviniai yra medžiagos, daiktai ar gaminiai, kurie turi pavojingų savybių. Pavojingi kroviniai žymimi ADR raidėmis ir priskiriami vienai iš devynių klasių: sprogiosios medžiagos; degiosios skystosios medžiagos; degiosios kietosios medžiagos; toksiškos medžiagos; oksiduojančios medžiagos; ėdžiosios medžiagos; radioaktyviosios medžiagos; dujos; kitos pavojingos medžiagos. Minėtos medžiagos privalo būti vežamos atitinkamai, nes neteisingai transportuojamos gali padaryti itin didelę žalą ar sukelti grėsmę žmonėms, aplinkai. Kaip sako išvardytų pavojingų medžiagų klasių pavadinimai, keliamos grėsmės yra sprogimas, radiacija, gaisro pavojus ir pan. Todėl pavojingų krovinių gabenimas kelių transportu yra reglamentuojamas. Pavojingų krovinių pervežimas priklauso nuo konkrečios gabenamos medžiagos – atsižvelgiant į ją yra planuojamas ir vykdomas visas transportavimo procesas.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Viena mūsų paslaugų – pavojingų krovinių gabenimas kelių transportu. Ši paslauga reikalauja specialių žinių, atitinkamų priemonių, didelės atsakomybės, teisės aktų išmanymo, skrupulingo planavimo. Didžiuojamės savo komanda, galinčia šią paslaugą teikti itin kokybiškai ir patikimai. Mūsų komandoje dirba profesionalai, todėl pavojingų krovinių gabenimas – nuo pat planavimo iki tikslo pasiekimo – atliekamas nepriekaištingai.

Pavojingų krovinių gabenimas Europoje – transportuojame į Ispaniją, į Vokietiją, į Airiją. Pavojingų krovinių pervežimo paslaugos kaina rinkoje yra nemaža, todėl savo klientams siekiame pasiūlyti optimalius ir kainos požiūriu patrauklius sprendimus, kad paslauga būtų prieinama visiems, kuriems jos reikia.

Pavojingų krovinių pervežimo kontekste itin reikšmingas vaidmuo tenka transporto priemonėms – jos privalo būti idealios būklės. Žinome tai ir užtikriname, kad krovinius gabename tik techniškai tvarkingais, naujais mikroautobusais.

Vairuotojai – jie labai svarbūs pristatymo procese, kadangi didele dalimi lemia krovinio kelionės sėkmę. Mūsų komandoje – tik patyrę, atsakingi ir savo darbą puikiai išmanantys vairuotojai, todėl krovinys bus patikimose rankose. Pavojingų krovinių negali vežti bet kuris vairuotojas – tam reikia būti išklausius specialius kursus ir turėti jų baigimo liudijimą. Mūsų komandoje esantys ir tokį liudijimą turintys vairuotojai yra savo srities profesionalai.


Ką dar svarbu žinoti?

Gabenant pavojingus krovinius, kaip ir bet kokius kitus, labai svarbu tiksliai nurodyti krovinio pristatymo vietą. Krovinio gavėjas turi atsiėmimo vietoje būti sutartu laiku. Kitu atveju pakartotinis pavojingų krovinių vežimas yra apmokestinamas papildomai.

Dar vienas svarbus aspektas – pavojingo krovinio iškrovimas. Jei tam reikalinga speciali technika, ja pasirūpinti turi klientas.

Pavojingų krovinių vežimas Europoje su „SGP pervežimai“ – tik techniškai tvarkingais, naujais ir atitinkamam kroviniui vežti pritaikytais mikroautobusais, su profesionaliais bei atsakingais vairuotojais, gera kaina, visada patikimai ir saugiai.