Jei ieškote, kas greitai ir saugiai veža keleivius į Prancūziją, siūlome savo paslaugas. Keliausite patogiai, sparčiai ir, žinoma, saugiai. Keleivių vežimas į Prancūziją yra viena iš mūsų paslaugų, reisus vykdome labai dažnai, todėl maršrutas puikiai žinomas, o žinojimas leidžia išvengti netikėtumų ir kliūčių. Sklandi kelionė garantuota, jei pasitikėsite mumis.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Mums svarbu, kad kiekvienam keleiviui kelionė su mūsų komanda paliktų geriausius prisiminimus. Vežame keleivius į Prancūziją naujais mikroautobusais, turinčiais daug patogumų. Pavyzdžiui, galimybė reguliuoti sėdynės atlošą kiekvienam suteiks progą rasti patogiausią poziciją. Šildomos sėdynės leis mėgautis šiluma ir jaukumu net keliaujant žvarbią žiemą. Oro kondicionieriai bus nepamainomi vasaros karščių metų, jie užtikrins ir oro šviežumą bei gaivą mikroautobuso salone. DVD suteiks progą mėgautis filmais keliaujant. Ir tai dar nebaigtinis patogumų sąrašas.

Keleivių vežimas į Prancūziją – nuo durų iki durų. Kiekvienas keleivis paimamas iš jam patogios vietos ir pristatomas ten, kur yra jo kelionės tikslas. Taip efektyviai taupomas Jūsų laikas.

Vežame keleivius į Prancūziją labai patrauklia kaina. Negana to, renkamės tik geriausius, mokamus kelius, tad išvengiame kliūčių, dažnai pasitaikančių važiuojant nemokamais, prastais keliais.

Atsakingi ir ilgametę patirtį keliaujant tarptautiniais maršrutais turintys vairuotojai užtikrins saugumą kelyje. Vairuotojai griežtai laikosi darbo ir poilsio režimo.

Visos mūsų transporto priemonės kruopščiai prižiūrimos, jų techninė pusė visada nepriekaištinga, o salonas švarus ir tvarkingas. Vertiname Jūsų pasitikėjimą ir siekiame garantuoti geriausias emocijas kelionės metu.

Keleivių vežimas į Prancūziją kelių transportu su „SGP pervežimai“ – tik naujais, techniškai tvarkingais ir komfortiškais mikroautobusais, vairuojant atsakingiems vairuotojams, labai patrauklia kaina, visada saugiai ir operatyviai.