Patirtis tarptautinių pervežimų srityje, sukauptos žinios leidžia teikti aukščiausios kokybės pervežimo paslaugas patrauklia kaina. Greitis, saugumas ir patikimumas – trys vertybės, kurias deklaruojame visuose savo veiklos etapuose. Jei Jums reikalingos pervežimo paslaugos, siūlome kreiptis į mūsų komandą. Siuntų pristatymas nuo durų iki durų – vienas geriausių sprendimų Jums. Vežame į / iš Vokietiją, į / iš Ispaniją, į / iš Prancūziją bei į / iš Airiją.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Siuntos pristatymas nuo durų iki durų yra daugiausia patogumo klientui teikiantis sprendimas, leisiantis užtikrinti, kad taupomas brangus Jūsų laikas. Negana to, taip garantuojamas ne tik patogumas, bet ir siuntinio saugumas, kadangi visos kelionės metu siunta bus patikimose mūsų rankose. Siuntų pristatymas nuo durų iki durų reiškia, kad siunta paimama iš siuntėjo jam patogioje vietoje, pavyzdžiui, iš namų, darbovietės ar kitos vietos, ir pristatoma gavėjui jam patogioje vietoje: į namus, darbo vietą ar kitur. Tik svarbu, kad gavėjas nurodytoje vietoje sutartu laiku lauktų mūsų atvykstant. Kitu atveju pakartotinis atvažiavimas bus apmokestinamas papildomai.

Siuntos pristatymas nuo durų iki durų vykdomas keliose šalyse užsienyje: į / iš Vokietiją, į / iš Prancūziją, į / iš Ispaniją ir į / iš Airiją. Orientacija į kelias valstybes leidžia veikti kryptingai ir teikti kokybiškas paslaugas.

Siuntos pristatymas į namus užsienyje – tik techniškai tvarkingais, naujais mikroautobusais, taip garantuojant ne tik siuntų saugumą, bet ir sklandžią kelionę.

Gera kaina ir puikūs pristatymo terminai yra idealus tandemas, masinantis klientus pakartotinai naudotis mūsų paslaugomis ir rekomenduoti kitiems.

Siuntų pristatymas nuo durų iki durų užsienyje su „SGP pervežimai“ – idealios būklės mikroautobusais, geriausia kaina, saugiai ir operatyviai.