Ispanija neabejotinai viena gražiausių Europos šalių – dėl įspūdingos architektūros, galybės lankytinų objektų, nuostabių kurortų ir pakrančių. Iš šios šalies kiekvieną dieną įvairiomis kryptimis iškeliauja milžiniški srautai krovinių, kurie šalį palieka sausumos, vandens bei oro keliais. Jei Jums aktualus krovinių pervežimas iš Ispanijos sausumos keliais, siūlome pasitikėti mūsų komanda ir gausite aukščiausios kokybės paslaugas itin patrauklia kaina. Mūsų paslaugų spektre – krovinių gabenimas iš Ispanijos į Lietuvą, į Prancūziją, į Vokietiją bei į Airiją.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Krovinių pervežimas iš Ispanijos vykdomas naujais (2017–2018 metų) mikroautobusais. Techniškai tvarkinga transporto priemonė garantuoja saugumą ir patikimumą, leidžia kelionėje išvengti daug nenumatytų problemų. Vertiname tai, todėl kiekvienu mikroautobusu rūpinamės itin preciziškai. Iš Ispanijos į Lietuvą krovinius gabena tik atsakingi ir solidžią patirtį sukaupę vairuotojai – juk nuo jų didele dalimi priklauso krovinio kelionės sėkmė. Negana to, renkamės tik geriausius kelius kroviniui transportuoti.

Krovinių gabenimas iš Ispanijos trunka 3–4 paras (skaičiuojama nuo krovinio paėmimo dienos). Visi iš Ispanijos į Lietuvą transportuojami kroviniai pristatomi nuo durų iki durų. Toks pervežimo principas yra labai patogus siuntėjams ir gavėjams. Tiesa, jei kroviniui iškrauti reikalinga speciali technika, ja pasirūpinti turi klientas. Pristačius krovinį gavėjui atidavimo vietoje sutartu laiku, gavėjas turėtų ten būti – kitu atveju pakartotinis atvykimas yra apmokestinamas.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Dar viena kliento atsakomybė, siekiant, kad krovinių pervežimas iš Ispanijos būtų sėkmingas, yra tinkamas krovinio supakavimas. Rekomenduojame atsižvelgti į tokias rekomendacijas:

  • naudoti tik tvirtas, standžias pakuotes (geriausia naujas), gebančias apsaugoti siuntos turinį ir atlaikyti gniuždymą;
  • pakuojant į dėžes ar panašias pakuotes krovinio turinys turi būti įpakuotas standžiai, nejudėti pakuotėje, nesiliesti prie sienelių;
  • siuntėjo ir gavėjo adresai turi būti užrašyti labai tiksliai;
  • dideli kroviniai turi būti supakuoti ant specialių padėklų.

Jei transportuojant krovinys yra pažeidžiamas dėl netinkamos pakuotės arba dėl šios priežasties apgadinami kiti drauge keliaujantys kroviniai, atsakomybė už tai tenka klientui.

Ne visus daiktus galima transportuoti. Turėtumėte žinoti, kad negalima siųsti alkoholio, tabako, narkotinių medžiagų, sprogiųjų, degiųjų bei kitų pavojingų medžiagų, ginklų, vertingų daiktų (pavyzdžiui, monetų, banknotų, čekių, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų ir pan.), itin greitai gendančių maisto produktų ir kt. Draudžiama siųsti ir daiktus, draudžiamus išvežti iš Ispanijos, ir tuos, kuriuos draudžiama įvežti į šalis, į kurias keliauja kroviniai, pagal tose šalyse galiojančius teisės aktus.

Krovinių pervežimas iš Ispanijos su „SGP pervežimai“ – techniškai tvarkingais mikroautobusais, vairuojant tik atsakingiems ir patyrusiems tarptautinių maršrutų vairuotojams, itin patrauklia kaina, visada patikimai ir saugiai.