Didžiąją Airijos salos dalį užimančioje Airijoje gyvenimą kuria nemažai mūsų kraštiečių, todėl nenuostabu, jog krovinių pervežimas iš Airijos į Lietuvą yra labai populiari siuntinių gabenimo kryptis (tai pat populiari kryptis – siuntinių pervežimas Airija Vokietija). Artimieji, draugai bei verslo partneriai siunčia įvairius daiktus Lietuvos gyvenantiems. Jei ir Jums aktuali ši paslauga, siūlome pasikliauti „SGP pervežimai“ komanda, užtikrinsiančia, kad krovinių gabenimas Šiaurės Airija–Lietuva ar iš kitų Airijos vietovių į Lietuvą bus saugus bei sėkmingas.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Baldų, automobilių ir kitų daiktų gabenimas skubiai, saugiai ir geriausia kaina – tai, ką siūlome mes. Krovinių pervežimas iš Airijos trunka 3–4 paras, skaičiuojant nuo krovinio paėmimo dienos. Maršrutu Šiaurės Airija Lietuva, taip pat iš kitų Airijos vietų kroviniai pristatomi vadovaujantis principu nuo durų iki durų – tai puikus sprendimas vertinantiems saugumą ir savo laiką.

Krovinių pervežimas iš Airijos į Lietuvą vykdomas tik naujais, tvarkingais ir saugią kelionę garantuojančiais mikroautobusais. Patogi transporto priemonė reikalinga ne tik tada, kai vežami keleiviai, ne mažiau transporto priemonė reikšminga ir sklandžiai krovinių kelionei. Rūpinamės savo automobilių parku, atsakingais ir ilgametę patirtį turinčiais vairuotojais, parenkame optimaliai geriausią maršrutą, įvertiname kelius, todėl drąsiai užtikriname, kad Jūsų krovinys bus geriausiose rankose.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Siekiant, kad krovinių pervežimas iš Airijos būtų maksimaliai sklandus, labai svarbus ir klientų atsakingumas. Jų atsakomybė – tinkamas krovinių supakavimas. Kelios esminės taisyklės, kurių rekomenduojame laikytis:

  • kroviniui pakuoti naudojamos tik naujos ir nepažeistos pakuotės;
  • dideli, sunkūs ir negabaritiniai kroviniai pakuojami ant specialių padėklų;
  • jei siunčiami daiktai pakuojami į dėžes ar kitas panašias pakuotes, pasirūpinkite, kad jie būtų supakuoti standžiai, nejudėtų pakuotėje;
  • labai svarbu – tikslus ir gerai matomas siuntėjo bei gavėjo adresas.

Planuodami krovinio transportavimą įvertinkite draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Pavyzdžiui, krovinių pervežimas iš Airijos neapima vertingų daiktų, sprogiųjų, pavojingų medžiagų, ginklų, itin greitai gendančio maisto transportavimo. Jei nežinote, ar Jūsų krovinys nepriklauso draudžiamiems siųsti daiktams, susisiekite su mumis – atsakysime į Jūsų klausimus.

Krovinių pervežimas iš Airijos su „SGP pervežimai“ – techniškai tvarkingais, naujais mikroautobusais, krovinių saugumu besirūpinančiais vairuotojais, itin patrauklia kaina, patikimai ir saugiai.