Vakarų Europoje įsikūrusi Vokietija yra labai patraukli šalis keliautojams ir čia kuriantiems savo gyvenimą. Tai – viena didžiausių ir įtakingiausių Europoje šalių, kurią labai pamėgę ir emigrantai iš kaimyninių šalių. Jei Vokietijoje turite įsikūrusių artimųjų, draugų, verslo partnerių, tuomet greičiausiai neretai būna aktualus krovinių pervežimas į Vokietiją patrauklia kaina. Šis maršrutas yra vienas populiariausių Europoje krovinių transportavimo kontekste. Jei vertinate saugumą, spartą ir patikimumą, savo krovinio gabenimą patikėkite mūsų komandai.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Krovinių pervežimas iš Lietuvos į Vokietiją – gabename baldus, negabaritinius krovinius, kitus daiktus, taip pat ir automobilius. Maršrutui renkamės tik geriausius kelius, kad išvengtume nenumatytų rizikų keliuose. Galime į Vokietiją paimti krovinius ir iš kitų Europos šalių: iš Prancūzijos, iš Ispanijos ir iš Airijos. Krovinių pervežimas į Vokietiją patikimas patyrusiems ir atsakingiems tarptautinių maršrutų vairuotojams. Mums svarbu aukščiausia teikiamų paslaugų kokybė, todėl krovinių gabenimas į Vokietiją vykdomas tik naujais mikroautobusais. Mūsų transporto priemonių parke – 2017–2018 metų mikroautobusai, techniškai tvarkingi, kruopščiai prižiūrimi.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Krovinių pervežimas į Vokietiją priklauso ir nuo mūsų, ir nuo paties kliento. Mes, savo ruožtu, užtikriname patikimą transportą, atsakingus vairuotojus, garantuojame krovinių saugumą, o klientai turi pasirūpinti tinkamu krovinio supakavimu. Siekiant, kad krovinių pervežimas į Vokietiją būtų sklandus, o krovinys nebūtų apgadintas, būtina atsižvelgti į kelias rekomendacijas:

  • pakuotės turi būti tvirtos ir užtikrinti krovinio bei kitų drauge keliaujančių krovinių saugumą;
  • adresai turi būti užrašyti labai tiksliai ir matomai;
  • jei krovinio turinys pakuojamas į dėžes, neturi likti tuščių ertmių;
  • dideli, negabaritiniai kroviniai pakuojami ant specialių padėklų.
  • Jei krovinys apgadinamas dėl netinkamos pakuotės, atsakomybė už tai tenka klientui.

Taip pat labai svarbu, kad gavėjas priimtų krovinį atsiėmimo vietoje sutartu laiku. Kitu atveju pakartotinis atvykimas bus apmokestinamas papildomai.

Krovinių pervežimas iš Lietuvos į Vokietiją bus sėkmingas ir tada, jei siuntėjai įvertins, ar nesiunčia draudžiamų siųsti daiktų, pavyzdžiui, vertingų daiktų, alkoholio, tabako, narkotinių, pavojingų, sprogiųjų medžiagų, aerozolių, ginklų ir pan. Taip pat krovinių gabenimas į Vokietiją reikalauja atsižvelgti į atskirose šalyse galiojančius teisės aktus. Pavyzdžiui, negalima į Vokietiją siųsti daiktų, kurie pagal įstatymus draudžiami įvežti į šią šalį.

Krovinių pervežimas į Vokietiją su „SGP pervežimai“ – techniškai tvarkingais mikroautobusais, vairuojant tik atsakingiems vairuotojams, pačia geriausia kaina, visada užtikrintai, patikimai ir saugiai.