Europos pietvakarinėje dalyje, Pirėnų pusiasalyje, įsitaisiusi Ispanija itin patraukli keliauti ir kurti čia gyvenimą – šalies krantus skalauja Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas, miestai ir mažesni miesteliai stebina įspūdinga architektūra, čia tikras rojus meno gerbėjams. Krovinių pervežimas į Ispaniją – viena populiariausių krypčių Europoje. Dideli krovinių srautai kasdien keliauja čia iš Lietuvos bei kitų šalių. Jei ir Jums aktualus krovinių gabenimas iš Lietuvos į Ispaniją, siūlome savo paslaugas ir užtikriname, kad krovinys keliaus saugiai, patikimai ir sparčiai. Galime paimti krovinį iš ir šalių, kurias kerta iki Ispanijos vedantis maršrutas, pavyzdžiui, iš Vokietijos, iš Prancūzijos.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Krovinių gabenimas iš Lietuvos į Ispaniją – tik naujais mikroautobusais, techniškai tvarkingais bei patogiais. Vežamas tokiu mikroautobusu krovinys yra apsaugomas nuo daugelio rizikų, kurios iškiltų keliaujant prasta ir neprižiūrėta transporto priemone. Krovinių pervežimas Ispanija Lietuva – vežame baldus, kitus daiktus, gabename ir automobilius. Jūsų krovinys Ispaniją pasieks per 3–4 paras nuo paėmimo dienos. Krovinių pervežimas į Ispaniją vyksta vadovaujantis principu nuo durų iki durų – toks pervežimas leidžia taupyti Jūsų laiką, iki minimumo sumažinti krovinio pasimetimo ar apgadinimo riziką, kadangi viso transportavimo metu krovinys yra patikimose rankose.

Mūsų komandoje – tik atsakingi ir patyrę vairuotojai, kurie didžia dalimi prisideda prie krovinio saugumo ir kelionės sėkmės. Mūsų vairuotojams krovinių pervežimas Ispanija Lietuva yra puikiai žinomas, todėl išvengiama daug niuansų ir nesklandumų.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Krovinių pervežimas į Ispaniją – procesas, apimantis daug elementų, vienas jų – krovinio supakavimas. Atsakomybė už tai tenka klientui, todėl pasirūpinkite, kad Jūsų krovinys atitiktų esmines pakavimui taikomas taisykles:

  • pakuotė turi būti nepažeista, tvirta, geriausia – nauja, ji turi atlaikyti gniuždymą;
  • jei krovinys labai didelis, jis turi būti supakuotas ant specialių padėklų;
  • jei krovinys pakuojamas į dėžes ar panašias pakuotes, tuščių ertmių neturėtų likti – joms užpildyti negailėkite specialios pakavimui skirtos medžiagos;
  • įsitikinkite, kad siuntėjo ir gavėjo adresai užrašyti labai tiksliai ir yra matomoje vietoje ant supakuoto krovinio.

Turite žinoti, kokių daiktų negalima siųsti į Ispaniją. Čia įeina visi draudžiami siųsti daiktai, pavyzdžiui, sprogiosios, pavojingos medžiagos, ginklai, vertingi daiktai, itin greitai gendantys maisto produktai, cigaretės, alkoholis, narkotinės medžiagos ir kt., taip pat daiktai, draudžiami įvežti į Ispaniją pagal toje šalyje galiojančius teisės aktus.

Krovinių pervežimas į Ispaniją su „SGP pervežimai“ – tvarkingais mikroautobusais, geriausia kaina, patikimai ir saugiai.