Jei Airijoje turite įsikūrusių draugų, artimųjų, kolegų, verslo partnerių, tuomet neabejotinai dažniau ar rečiau reikalingas krovinių pervežimas iš Lietuvos į Airiją arba atvirkščiai. Siūlome pasitikėti mumis ir krovinių pervežimas į Airiją bus saugus, greitas bei patikimas. Mūsų komandoje – atsakingi, savo darbą mylintys specialistai, kurie garantuos, jog krovinys gavėją pasieks sklandžiai. Krovinių pervežimas Airija Lietuva ir Lietuva–Airija yra vienos populiariausių krovinių transportavimo krypčių Europoje.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Operatyvus automobilių, baldų ir kitų daiktų transportavimas į Airiją. Krovinius pristatome per 3–4 paras, skaičiuojant nuo paėmimo dienos. Krovinių pervežimas į Airiją vyksta nuo durų iki durų – toks gabenimo principas leidžia efektyviai taupyti klientų laiką, užtikrinti geriausias sąlygas. Dalinių krovinių pervežimas į Europą suteikia progą sutaupyti. Todėl ne bėda, jei norite siųsti mažesnį krovinį, kuris neužpildys visos mikroautobuso erdvės.

Krovinių pervežimas į Airiją vykdomas naujais, techniškai tvarkingais mikroautobusais. Gera transporto priemonė ir puikiai parinktas maršrutas geriausiais Europoje keliais garantuoja, kad krovinys keliaus saugiai ir bus išvengta nesklandumų.


Kliento atsakomybės: ką reikia žinoti?

Norint, kad krovinių pervežimas į Airiją būtų kuo sėkmingesnis ir sklandesnis, klientai taip pat turėtų įdėti savą indėlį. Pavyzdžiui, krovinio supakavimas yra siuntėjo atsakomybė. Todėl kruopščiai ir laikydamiesi taisyklių supakuokite transportuoti ruošiamus daiktus. Esminės taisyklės, kurių privalu laikytis:

  • naudokite tik naujas, standžias pakuotes;
  • didelių gabaritų krovinius pakuokite ant tam skirtų padėklų;
  • negailėkite tuščias ertmes užpildančios medžiagos, jei Jūsų siunčiami daiktai pakuojami į dėžę;
  • pasirūpinkite itin tiksliu siuntėjo ir gavėjo adreso užrašu, taip pat įvertinkite, ar adresas užrašytas matomoje vietoje, ar jam nėra rizikos nusitrinti, suplyšti.

Krovinių pervežimas į Airiją reikalauja žinoti tam tikrus dalykus, pavyzdžiui, kokių daiktų pervežti negalima. Į draudžiamų daiktų sąrašą įeina papuošalai, taurieji metalai, vertybiniai popieriai, ginklai, sprogiosios, pavojingosios medžiagos, aerozoliai ir pan. Taip pat visi daiktai, kuriuos draudžiama įvežti į Airiją ir kitas šalis, kurias kerta krovinį gabenanti transporto priemonė.

Svarbu, kad sutartu pristatymo metu krovinio gavėjas lauktų mūsų atvykstant, nes pakartotinis atvykimas bus apmokestinamas ir išaugs gabenimo kaina.

Krovinių pervežimas Airija Lietuva su „SGP pervežimai“ – naujais mikroautobusais, geriausia kaina, patikimai ir saugiai.