Keleivių ir siuntų vežimas į Vokietiją yra viena populiariausių paslaugų transportavimo rinkoje Europoje. Pasitikėkite mūsų komanda, o mes pasirūpinsime, kad kelionė iš Lietuvos į Vokietiją paliktų tik geriausius prisiminimus.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Saugus keleivių vežimas į Vokietiją – užtikriname šį aspektą. Labai kruopščiai rūpinamės savo mikroautobusais, kuriais vežame keleivius iš Lietuvos į Vokietiją, todėl galite neabejoti, jog kelionė bus saugi. Negana to, visada renkamės tik geriausius kelius.

Mūsų komanda yra stiprioji įmonės pusė. Didžiuojamės atsakingais ir ilgametę patirtį turinčiais vairuotojais, kurie užtikrins kelionės sklandumą.

Keleivių vežimas į Vokietiją grindžiamas principu nuo durų iki durų – tai didžiausias komfortas keleiviams ir drauge galimybė taupyti brangų laiką. Keleiviai paimami iš jiems patogiausios vietos ir pristatomi iki pat jų kelionės tikslo.

Patraukli kaina – kriterijus, kurį siekiame užtikrinti, nes norime, jog mūsų paslaugos būtų prieinamos visiems, kuriems jų reikia.

Keleivių vežimas į Vokietiją trunka apie 3–4 paras. Vairuotojai griežtai laikosi nustatyto darbo ir poilsio režimo – taip užtikrinamas visų keliaujančiųjų saugumas.

Nauji mikroautobusai garantuoja komfortišką kelionę. Tokie patogumai kaip atlenkiamos, šildomos sėdynės, DVD, kondicionieriai ir kt. užtikrins patogumą, smagų laiką, gerą poilsį ir kelionė tikrai neprailgs.


Keleivių vežimas iš Vokietijos

Mūsų paslaugų sąraše yra ne tik keleivių pervežimas į Vokietiją – siūlome ir keleivių vežimą iš Vokietijos. Paslaugos kaina analogiška, keleiviai taip pat vežami nuo durų iki durų. Todėl jei svečiuojatės ar gyvenate Vokietijoje ir norite vykti į Lietuvą, užtikrinsime geriausią kelionių patirtį.

Keleivių vežimas į Vokietiją su „SGP pervežimai“ – patogiais mikroautobusais, su atsakingais vairuotojais, itin patrauklia kaina, visada patikimai ir operatyviai.