Vežame keleivius į Airiją labai dažnai, todėl neabejotinai atrasite Jums tinkamiausią datą.


Kodėl mūsų pervežimo paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

Keleivių vežimas į Airiją pirmiausia remiasi saugumo kriterijumi. Labai dėmesingai prižiūrime savo mikroautobusus ir nuolat rūpinamės jų technine būkle, tad užtikriname, jog žmonių pervežimas bus saugus.

Lietuva Airija keleivių vežimas trunka apie 3–4 paras. Žmonių pervežimas – tik geriausiais, mokamais keliais, todėl kelionė būna patogi ir operatyvi.

Keleivius Lietuva Šiaurės Airija ar į kitas Airijos vietoves veža tik patyrę vairuotojai, puikiai išmanantys visas su keleivių vežimu tarptautiniais maršrutais susijusias taisykles. Visi vairuotojai laikosi darbo ir poilsio režimo.

Komfortas – jį tikrai garantuojame kiekvienam keliaujančiam. Keleivių vežimas į Airiją vykdomas naujais mikroautobusais, kuriuose yra platus patogumų spektras, pavyzdžiui, atlenkiamos sėdynės, oro kondicionieriai, šildomos sėdynės, DVD ir kt.

Keleivių vežimas į Airiją vyksta vadovaujantis principu nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad keleiviai paimami iš jiems patogios vietos, o Airijoje pristatomi iki pat jų kelionės tikslo. Tai puikus būdas taupyti keleivių laiką ir suteikti maksimalų patogumą.

Kelionė Lietuva Airija kainos požiūriu nėra brangi. Siekiame, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos visiems, kuriems yra reikalingos, tad užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį.

Visi keleiviai, keliaujantys su mūsų komanda maršrutu Lietuva Šiaurės Airija ar į kitas Airijos vietoves, yra apdrausti.


Keleivių vežimas iš Airijos

Vežame keleivius ne tik į Airiją, mūsų paslaugų spektre – ir keleivių vežimas iš Airijos. Jei aktualus finansinis aspektas, tai kelionės kaina labai panaši kaip ir Lietuva Airija kainos.

Keleivių vežimas į Airiją su „SGP pervežimai“ – tik techniškai tvarkingais mikroautobusais, veža atsakingi vairuotojai, gera kaina, patikimai ir operatyviai.